Nábytek

Můžeme Vám nabídnout široké spektrum jednotlivých dílů nábytku. Samotné provedení může být z nerezu v kartáčovaném nebo leštěném provedení. Dále můžeme nabídnout provedení z oceli, hliníku nebo mosazi. Vše je možné dodat i v lakovaném provedení práškovou barvou v odstínech dle vzorníku RAL.

V případě vašeho zájmu je možné zajistit dodání kompletních výrobků v kombinaci se sklem, dřevem nebo kamenem.

Co vám můžeme nabídnout:

  • židle a stoly
  • sedačky
  • postele a noční stolky
  • rámy umyvadel a zrcadel
  • rámy skříní, kufrboxy, recepce
  • drobné doplňky

10-big
Bish7
Bish9
Bish11
IMAG0376
IMAG1923
P1020990
Bish14
P1030048

Napište nám, zavolejte, nebo vyplňte nezávaznou poptávku. Rádi si vyslechneme Vaše požadavky. Jakmile si vše upřesníme, připravíme pro Vás cenovou nabídku na míru.

Radek Talaš
Radek Talašjednatel, majitel+420 603 505 481talas@nereztalas.cz

Proč s námi spolupracovat?

yes

Komplexní servis

Nabízíme ucelený komplet služeb. Vše začíná tvorbou dokumentace ve 2D i 3D programech Solidworks a AutoCad. Pokračujeme zpracováním na 2D a 3D laserech, přes ohraňování plechů až po jejich svařování, broušení a celkovou povrchovou úpravu barevných kovů včetně práškového lakování.

yes

Kvalita provedení

Precizní provedení, kvalitní materiál a pečlivá výstupní kontrola. To jsou 3 klíčové prvky naší práce, ze kterých nechceme nikdy slevit. Kvalita naší práce je pro nás nejlepší referencí.

yes

Zkušenosti

V oboru jsme již 30 let. Zkušený tým proškolených pracovníků pro Vás vyrobí přesné kovové díly dle smluveného zadání. Zrealizovali jsme již tisíce zakázek, zhotovíme i tu Vaši!

yes

Špičková zařízení

Disponujeme řadou špičkových výrobních zařízeních světoznámých značek. Např. 2D laser ByStar Fiber 3015 nebo 3D profilový laser ByTube 130. Zpracování Vám dále můžeme nabídnout na ohraňovacím lise BYSTRONIC Xpert 150 nebo na soustruhu GOODWAY GLS -1500L.

yes

Flexibilita

Dokážeme zpracovat jak velké sériové kompaktní celky, tak expresní atypické díly dle smluveného zadání. Díky mnohaletým zkušenostem jsme schopni pracovat rychle se zachováním vysokého standardu.

yes

Ekologické pracovní prostředí

Máme moderní a ekologické pracovní prostředí s vysokým důrazem na zdraví zaměstnanců.