Naše nabídka, vybavení

Nabízíme komplexní služby od vytvoření 2D i 3D dokumentace až po finální výrobu. Zabýváme se sériovou i kusovou výrobou. Specializujeme se na precizní zpracování a povrchové úpravy nerezových dílů do stavebnictví, obchodů, nemocnic a průmyslových objektů apod. Náš strojový park neustále rozšiřujeme, takže jsme schopni zajistit našim zákazníkům široké spektrum služeb.

Nabízíme komplexní služby od vytvoření 2D i 3D dokumentace až po finální výrobu. Zabýváme se sériovou i kusovou výrobou.

Specializujeme se na precizní zpracování a povrchové úpravy nerezových dílů do stavebnictví, obchodů, nemocnic a průmyslových objektů apod. Náš strojový park neustále rozšiřujeme, takže jsme schopni zajistit našim zákazníkům široké spektrum služeb.

Proč s námi spolupracovat?

yes

Komplexní servis

Nabízíme ucelený komplet služeb. Vše začíná tvorbou dokumentace ve 2D i 3D programech Solidworks a AutoCad. Pokračujeme zpracováním na 2D a 3D laserech, přes ohraňování plechů až po jejich svařování, broušení a celkovou povrchovou úpravu barevných kovů včetně práškového lakování.

yes

Kvalita provedení

Precizní provedení, kvalitní materiál a pečlivá výstupní kontrola. To jsou 3 klíčové prvky naší práce, ze kterých nechceme nikdy slevit. Kvalita naší práce je pro nás nejlepší referencí.

yes

Zkušenosti

V oboru jsme již 30 let. Zkušený tým proškolených pracovníků pro Vás vyrobí přesné kovové díly dle smluveného zadání. Zrealizovali jsme již tisíce zakázek, zhotovíme i tu Vaši!

yes

Špičková zařízení

Disponujeme řadou špičkových výrobních zařízeních světoznámých značek. Např. 2D laser ByStar Fiber 3015 nebo 3D profilový laser ByTube 130. Zpracování Vám dále můžeme nabídnout na ohraňovacím lise BYSTRONIC Xpert 150 nebo na soustruhu GOODWAY GLS -1500L.

yes

Flexibilita

Dokážeme zpracovat jak velké sériové kompaktní celky, tak expresní atypické díly dle smluveného zadání. Díky mnohaletým zkušenostem jsme schopni pracovat rychle se zachováním vysokého standardu.

yes

Ekologické pracovní prostředí

Máme moderní a ekologické pracovní prostředí s vysokým důrazem na zdraví zaměstnanců.