Stavebnictví

Ve stavebnictví zajišťujeme pro řadu firem ale i domácností kompletní servis zámečnických prací. Vždy se snažíme plně vyhovět požadavkům a přáním zákazníků. Osobní přístup je pro nás prioritou u zhotovení každé zakázky.

Nerezová, ocelová a skleněná zábradlí

Velké oblíbenosti se v moderním bydlení těší nerezové zábradlí s nadčasovým designem. Naše firma vám proto nabízí kompletní dodávku zábradlí v provedení nerez, sklo, ocel, nebo jejich různé kombinace. Nabízíme zábradlí do interiéru i do exteriéru dle specifických přání zákazníků.

Nerezová a ocelová schodiště

Nejen do průmyslových prostor, ale také do mnoha domácností instalujeme ocelová a nerezová schodiště. Rozsah naší výrobky zahrnuje jednoduchá přímá schodiště, ale i tvarově složitá točitá schodiště.

Posuvné samonosné brány a ploty

Vyrábíme a montujeme brány a ploty atypických tvarů dle požadavku zákazníka. Objednat si u nás můžete samostatné plotové díly nebo kompletní celky včetně montáže. Nejlepší volbou je nerezový materiál, ale dodáme vám i pozinkované a lakované díly. Brány dodáváme posuvné i otevíravé včetně jejich kování.

IMAG0120
IMAG0121
IMAG0123
IMAG0283
IMAG0289
IMAG0330
IMAG0594
IMAG0596
IMAG0820
IMAG1082

Napište nám, zavolejte, nebo vyplňte nezávaznou poptávku. Rádi si vyslechneme Vaše požadavky. Jakmile si vše upřesníme, připravíme pro Vás cenovou nabídku na míru.

Radek Talaš
Radek Talašjednatel, majitel+420 603 505 481talas@nereztalas.cz

Proč s námi spolupracovat?

yes

Komplexní servis

Nabízíme ucelený komplet služeb. Vše začíná tvorbou dokumentace ve 2D i 3D programech Solidworks a AutoCad. Pokračujeme zpracováním na 2D a 3D laserech, přes ohraňování plechů až po jejich svařování, broušení a celkovou povrchovou úpravu barevných kovů včetně práškového lakování.

yes

Kvalita provedení

Precizní provedení, kvalitní materiál a pečlivá výstupní kontrola. To jsou 3 klíčové prvky naší práce, ze kterých nechceme nikdy slevit. Kvalita naší práce je pro nás nejlepší referencí.

yes

Zkušenosti

V oboru jsme již 30 let. Zkušený tým proškolených pracovníků pro Vás vyrobí přesné kovové díly dle smluveného zadání. Zrealizovali jsme již tisíce zakázek, zhotovíme i tu Vaši!

yes

Špičková zařízení

Disponujeme řadou špičkových výrobních zařízeních světoznámých značek. Např. 2D laser ByStar Fiber 3015 nebo 3D profilový laser ByTube 130. Zpracování Vám dále můžeme nabídnout na ohraňovacím lise BYSTRONIC Xpert 150 nebo na soustruhu GOODWAY GLS -1500L.

yes

Flexibilita

Dokážeme zpracovat jak velké sériové kompaktní celky, tak expresní atypické díly dle smluveného zadání. Díky mnohaletým zkušenostem jsme schopni pracovat rychle se zachováním vysokého standardu.

yes

Ekologické pracovní prostředí

Máme moderní a ekologické pracovní prostředí s vysokým důrazem na zdraví zaměstnanců.